czwartek, 15 września 2011

Mazury

Wczorajszy dzień spędziłam na Mazurach. Miejsca w sezonie wypełnione, były puste..wróćmy na jeziora..cdn.

7 komentarzy:

 1. Nigdy nie byłam na Mazurach, a tam tak pięknie przecież jest. Może dlatego, że mam swoje ulubione jeziora na Pojezierzu Drawskim?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się Pojezierze Drawskie jest piękne,ostatni raz byłam tam w czasie studiów..
  Z Warszawy tu do Nart i Jedwabna jest ok. 200 km, po prostu bliżej..

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się podobało zarówno na Mazurach, jak i na Pojezierzu Drawskim. Ale ulubionym miejscem jest Łagów i jego dwa piękne jeziora. Widok na zamek z jeziora - bezcenny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tak z Macurami, bo dziś to głosowanie na Cud Natury. A Łagów kojarzy mi się z artystami, jest mi dobrze gdzie woda i las, i faktycznie Łagów jest urzekający!

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłem bardzo dawno temu na Mazurach. Wspaniałe, dzikie jeziora i noclegi pod namiotami. Pamiętam jeszcze raki, komary i płotki pieczone na ognisku. Fajny fotoreportaż.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tajav, pamiętam Mazury, gdy sam gospodarz częstował mlekiem, poziomkami, pozwalał rozbić namiot na łące..i nie brał pieniędzy, to my czuliśmy się zobowiązani, np. pomagaliśmy przy sianie..

  OdpowiedzUsuń
 7. "Hej Mazury jakie cudne...", brzmią słowa piosenki, chciałoby się zaśpiewać dalej, ale tam pusto już i głucho. Może dlatego, że sezon tak krótko trwa, łupią nas z kasy. Ja wolę inne zakątki w Polsce, moje ukochane to Pieniny i Krościenko. Mazury, za bardzo ustawione są pod Niemców, którzy stanowią tam pierwszą kategorię turystyczną. No cóż, naszych wspomnień i sentymentów czar, zostawił w nas jakiś ślad, rzeczywistość jest już inna. Mażenko, czy te krzywizny na zdjęciach to zabieg celowy? Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń