środa, 19 października 2011

Powroty Florencja

Zdjęcia z Florencji nigdy nie będą dobre, zawsze za dużo emocji....
 Uffizi w dzień i noc
 Dalej widoczny Palazzo Vecchio przy Piazza della Signoria  z Dawidem

 Loża, galeria posgów Loggia dei Lanzi, której pilnują strażnicy
 Judyta i Holofernes
 Oryginał w Palazzo Vecchio

 Prowokująca Fontanna Neptuna..

8 komentarzy:

 1. Przyznam szczerze, że we Florencji nie byłam, ale bardzo bym chciała. Uwielbiam miasta średniowieczne. Za to w ubiegłą zimę biegałam po Florencji w grze Assassin,s Creed. Wiadomo gra to tylko gra i nie oddaje oczywiście tego co w mieście można zobaczyć, jednak jedna rzecz się zgadzała. Wieże. Widzę je na Twoich zdjęciach i na zdjęciach moich rodziców i jak się okazuje w tym względzie gra nie kłamie :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia i widać że to bardzo żywe miasto.

  OdpowiedzUsuń
 3. Florencja jest przepiękna. Coś Ci powiem, ale nie pogniewaj się, nigdy bym nie pokazała pięknych miejsc z takimi "dodatkami" jak na drugim i trzecim zdjęciu. Szukałbym takiej strony tego miejsca, żeby nie było widać dźwigu.Nie gniewasz się ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że rzeczywiście mile wspominasz to miejsce. I masz rację, bo to miasto jest niezwykłe. Chętnie tam jeszcze raz wrócę, teraz może już na spokojnie zwiedzić wybrane miejsca. No i bardzo bym chciał zaznać takiego wieczornego spaceru. Może się uda?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Nam pozostaje tylko potwierdzić zdanie poprzedników. Miasto niezwykłe, piękna architektura no i przyjemnie się oglądało zzdjęcia.
  Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miły powrót do Florencji, również dla mnie :) Nawet trochę zatęskniłam ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Giga masz absolutną słuszność, Włosi przykryli elewacje budynków /co tez można dostrzec/ jakimiś szmatami i zrobili mi ogromną przykrość. Nie było widać tylu rzeczy! a baterie też odmówiły współpracy. A przecież te posągi wielkich, a widok na Arno, a tu ścisk i remont.
  Uwielbiam Florencję, nie potrafię "w niej" robić zdjęć! a te pokazuje trochę dla siebie..
  Dzięki za życzliwość!

  OdpowiedzUsuń
 8. To racja, mnie też zdjęcia tam robi się bardzo trudno. Pomijam, że uchwycenie katedry i baptysterium razem to karkołomna próba, ale mam wrażenie, że pomniki florenckie są jakieś "nieżyczliwe" dla amatora fotografii. Może to przez wysokie bazy, Florencja to wyzwanie

  OdpowiedzUsuń